Aplikacje rowerowe smartfon

Obecnie niemal wszystek ktoś na świecie jest smartfona. Ich niska opłata oraz dostępna dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich użyteczność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten typ telefonu komórkowego jest uważany też jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza kiedy jesteśmy w drogi, i siłę i ciężar naszego towaru nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z myślą personalizują swoje smartfony w ten możliwość, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do specjalnej aplikacji czy jeszcze z łatwością różnić się z partnerami i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się doświadczeniami z wypraw na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na ostatnim, iż w okresie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest łatwa do uzyskana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może służyć jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa zarówno do wzięcia w sposobie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy ulicę do domu, lecz także wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest ostatnie zatem wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie posiadamy minimalnej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na kilka dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: głowy nie panujące w całym stopniu językiem angielskim mogą korzystać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków zbudowanych w stopniu większym lub mniejszym z rzeczą o rowerzystach. Także o ile mienie ich wszystkich jest jako dużo zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może pokazać się bardzo poręczne w dalszym użytkowaniu roweru.