Czy warto zainwestowac w kase mobilna

W Polsce, tak samo zresztą jak i w całej Europie z roku na rok drastycznie wzrasta zainteresowanie kasami mobilnymi, które stały się prawdziwym hitem sprzedażowym. Na naszym rynku pojawia się coraz więcej producentów, którzy oferują swoim klientom coraz lepsze i coraz mniej zawodne kasy fiskalne w bardzo konkurencyjnych cenach. Kasa fiskalna mobilna posiada same zalety, jest to urządzenie bardzo niewielkie, lekkie i co najważniejsze dają możliwość pracy w terenie. Duża popularność fiskalnych kas przenośnych sprawiła również, że cena tych urządzeń z dnia na dzień staje się coraz bardziej atrakcyjniejsza, nawet dla mniej zamożnych firm.

Niewielkie rozmiary

Kasa fiskalna mobilna ze względu na swoje bardzo niewielkie rozmiary oraz swoją małą wagę może być przenoszona praktycznie w każde miejsce. Kasę możemy przechowywać w aktówce, plecaku lub w kieszeni. Mobilne kasy fiskalne pomimo swojej niewielkiej wagi, wykonane są jednak z bardzo trwałych materiałów. Dzięki czemu nie musimy obawiać się o to, że ulegną zniszczeniu w pracy w terenie.

Kasa mobilna to przede wszystkim doskonałą propozycja dla niewielkich i średnich firm o zasięgu regionalnym. Nowoczesne kasy przenośne posiadają bardzo obszerną pamięć fiskalną, która umożliwia przechowywanie dużej ilości wirtualnych kopii paragonów. Kasa mobilna umożliwia nam wprowadzenie do swojej pamięci setki produktów, których nazwa może mieć nawet do 40 znaków.

kasa fiskalna mobilna

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/kasa_fiskalna_posnet_bingo_hs_standard.jpg

 Wydajność

Jeżeli planują Państwo zakup nowej kasy fiskalnej to w pierwszej kolejności warto zainwestować w sprzęt, który posiada bardzo wydajne akumulatory, które umożliwią nam podjęcie pracy poza źródłem zasilania nawet przez kilkanaście godzin. Warto również poszukać takich urządzeń, które bardzo cicho działają. Nie będziemy przeszkadzać innym pracownikom w ich codziennych obowiązkach i oczywiście sami będziemy sprawniej korzystać z naszego sprzętu. Nasza kasa mobilna powinna mieć również możliwość komunikowania się z innymi urządzeniami za pomocą popularnej sieci WIFI, dlatego też warto poszukać takich urządzeń, które te połączenia nam umożliwią.

Kasa mobilna bardzo dobrze sprawdzi się na przykład w niewielkiej kancelarii prawniczej, czy też w gabinecie lekarskim. Jak pokazują najnowsze wyniki badań, kasy mobilne bardzo dużą popularnością cieszą się również w samochodowych stacjach diagnostycznych.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl