Dotacja na rozwoj firmy lodz

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W tym jednym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie miał tylko produktów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najbogatszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i produktów. Układa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To zapewne dodatki, do normalnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.