Ekran dotykowy co to jest

GASTRO POS jest programem, który zezwala na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo prosty organizm na rynku gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuce kelnerom i tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych i czasochłonnych szkoleń, i niezwykle łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z daleką gamą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie tylko w krótkim, pojedynczym lokalu, a jeszcze w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi mocno sprawnym systemem, jaki dostaniemy na zbytu. W współzależności od profilu lokalu, czy stanowi wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i sukcesie jaki tworzy. W zależności od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z systemami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.