Instrukcja bhp krajalnicy do wedlin doc

Krajalnica do sera to danie gastronomiczne używane również w placówkach restauracyjnych kiedy i marketach spożywczych. W grupie firmy określają się na zakup urządzenia dostarczającego do krojenia sera oraz wędlin. Należy jednak pamiętać, że krajalnica do sera powinna posiadać teflonowe ostrze zapobiegające łączeniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice brane w momentach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia przedstawiają się znacznie większą wydajnością niż urządzenia oddane do roli w magazynie, gdzie wykorzystywane są również do cięcia mniejszych ilości towarów. Wyjątkiem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie właśnie na oczekiwanie klienta, ale również sprzedawane w formie krojonej na działach samoobsługowych.

http://www.polkas.pl/Pl/aktualnosci/pakowarka_multivac_c_500/Pakowarka MULTIVAC C 500 - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać precyzję i skuteczność pracy dzięki dobrym nożom i umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki stawiają się w z głowy określonym miejscu. Jeżeli krojony produkt ma żyć ładowany w charakterze dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, jaka będzie liczona przez danie. Istnieje ostatnie propozycja posiadana przez urządzenia automatyczne. Końcówkę produktu oraz możemy wygodnie kroić wykorzystując w tym obowiązku nasadkę dociskową dodaną do urządzenia. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów ma od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne istnieje też zapewnienie bezpieczeństwa pracy klienta i uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, aby nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim czasem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w grupie wykonane są z aluminium - elementy mające relacja z materiałami żywnościowymi z anodowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki temu są one lżejsze, ale jeszcze zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.