Jak sie zalety urzadzenia multivac c200

wymagania atexWymagania i oznaczenia ATEX - Zrozumieć EPL w cieniu „walki” ATEX i IECEx

Pakowarki próżniowe oferowane są najczęstszej w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to urządzenia z komorą. Proces odsysania powietrza jest w nich przeprowadzany w środku pakowarki. Daje to dużą powtarzalność co jest pomocne przy dużej partii towaru przeznaczonego do pakowania.


Istnieje też możliwość używania w nich tanich worków próżniowych, oszczędzając w ten sposób na kosztach eksploatacyjnych urządzenia.

Pakowarka listwowa

Drugi rodzaj pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj mamy inne podejście do procesu pakowania. Towar podlega pakowaniu poza urządzeniem, a tylko koniec worka jest umieszczany w pakowarce. Proces taki jest mniej powtarzalny niż przy pakowarkach komorowych. Większego rozmiaru towar może za to być pakowany bezproblemowo bez zwracania uwagi na wielkość urządzenia. Pakowarki znajdują zastosowanie w wielu typach przedsiębiorstw jak na przykład, sklepach z mięsem, supermarkety, bistra, hostele czy firmy dostarczające posiłki. Dzięki pakowaniu próżniowemu towary są świeże i zabezpieczone na czas przechowywania i transportu.

multivac c200

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/pakowarka_prozniowa_c200.jpg

Multivac c200

Urządzenie multivac c200 to pakowarka próżniowa z serii profesjonalnej firmy MULTIVAC. Wymaga ona niewielkiej powierzchni dzięki kompaktowym rozmiarom (wymiary komory to 490x355x150 mm). Masa urządzenia wynosi około 70 kilogramów. Pakowarka próżniowa c200 wyróżnia się duża wydajnością pompy próżniowej na poziomie 21 m3 na godzinę. Posiada dwa warianty zasilania 230V 50Hz oraz 110V 60Hz co sprawia, że znajdzie uniwersalne zastosowanie.
Prostota obsługi i łatwość czyszczenia to niewątpliwe zalety tego modelu pakowarki próżniowej.
Mocne strony urządzenia multivac c200 to:
– precyzyjne ustawienia procesu zgrzewania
– bezpieczne pakowanie dzięki możliwości zapamiętania programu w pamięci urządzenia
– przyjazna i prosta obsługa przez personel, dzięki klawiaturze i wziernikowi ze szkła
– niezawodne materiały użyte przy produkcji pakowarki
– łatwe utrzymanie czystości, brak miejsc gromadzenia się zanieczyszczeń
– łatwy dostęp do wszystkich miejsc przy prowadzeniu konserwacji
– możliwość pełnej kontroli nad procesem pakowania. Urządzenie posiada dużo programów jak szybki stop próżni czy podwójny zgrzew.
Cena urządzenia multivac c200 oscyluję w granicach 4000 euro brutto.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl