Kiedy moze sie przydac szatkownica

http://erp.polkas.pl/modul-crm-jak-dodac-status-oferty-handlowej/Jak dodać status oferty handlowej w module CRM systemu Optima? | Systemy ERP | POLKAS

Surówki z kapusty są bardzo dobrym dodatkiem do wszelkich dań obiadowych – zawierają mnóstwo dobroczynnych bakterii i witamin, które są pomocą dla naszego organizmu w walce z drobnoustrojami i chorobami. Dlatego warto je jeść jak najczęściej, wzbogacone innymi warzywami.

Szatkownica do kapusty

Spośród potraw z dodatkiem szatkowanej kapusty najpopularniejszymi są bigos, czy pierogi z kapustą, tudzież krokiety. Jeśli gotujemy powyższe dania okazjonalnie, dla niewielkiej rodziny, do poszatkowania kapusty może nam posłużyć ostry nóż, ewentualnie tarka do jarzyn. Jednak jeśli kroimy kapustę na skalę przemysłową, na przykład w przedsiębiorstwie produkującym surówki na bazie kapusty, lub inne wyroby garmażeryjne, potrzebujemy urządzeń, które znacznie usprawnią prace naszego przedsiębiorstwa, oraz sprawią, że będziemy w stanie szybciej przetworzyć kapustę. Dobra szatkownica do kapusty to urządzenie elektryczne, z dużym i wygodnym wlotem na całe główki kapusty lub ich fragmenty. Szatkownica musi być wyposażona w ostre, dobrze zamocowane ostrza, i być zabezpieczona przed rozpryskiwaniem się resztek kapusty na boki.

szatkownica do kapusty

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/szatkownica_do_warzyw_mkj2-250_bez_tarcz_tnacych.png

Gdzie kupić?

Szatkownice do kapusty możemy nabyć w profesjonalnych sklepach z zaopatrzeniem dla garmażerii i z artykułami gospodarstwa domowego. W szatkowaniu kapusty na nieco mniejszą skalę może być przydatna manualna szatkownica – układa się ją na dużym naczyniu na rozdrobnioną kapustę, a następnie przesuwa kapustę po ostrzach tarki. Wada takiego rozwiązania jest oczywiście konieczność wykorzystywania siły fizycznej do tej czynności, dlatego też przy większych ilościach kapusty do rozdrobnienia lepiej zainwestować w elektryczną szatkownicę.

Dlaczego kapusta?

Kapusta jest warzywem niedrogim, smacznym i bardzo pożywnym, a do tego dostępnym we wszystkich sklepach przez cały rok. Dlatego powinniśmy pomyśleć o zakupie szatkownicy elektrycznej nawet do niewielkiego gospodarstwa domowego, ponieważ dzięki niej szybciej i łatwiej będzie nam przygotować potrawy dotychczas uważane przez nas za zbyt czasochłonne i wymagające męczącego szatkowania ręcznego kapusty. Z pewnością taka szatkownica będzie dobrą inwestycją, którą docenią domownicy.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl