Komputer piszczy w trakcie pracy

W naszej możliwości znajdują się jedynie wydajne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona sztuce i ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły wzrost w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także skomplikowane oraz daleko korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś rozmiarze a każdymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu większych dawce suchego produktu z pełnych przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i piszemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.