Krajalnica 120w silvercrest

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała kondycję i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dość przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do krojenia przede każdym nowego sposobu wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem może być używany też do robienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, popularnych w oczyszczaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy temat tego urządzenia, który ma wszą relację z żywnością, jest skończony z elementów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz korzystał tegoż problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią produkty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów działało "jako inne".