Krajalnica 612pt

Wszyscy cenimy dania i instytucji, które w jeden sposób wyręczają nas w pozycji, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinkom spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę mężczyźnie jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż istnieje zatem odpowiednie urządzenie gastronomiczne, jakie jest niezastąpione w jakiejś placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a i w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie jest takiej potrzeb, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych efektów. Więc bezcelowe byłoby kupienie sporej sumy produktów spożywczych, gdy to bywało w terminach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę znacznej ilości konsumentów zebranych w biznesie. Pokroi produkt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic dana jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, jak również małej miękkości, a nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest spontaniczna oraz bliska.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w bliskiej budowie posiada ostrzarkę, która daje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest praktyczne w obsłudze i estetyczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż pomaga ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy korzystając z rączki przymocowanej do stołu. Narzędzie jest znacznie higieniczne i uprzejme dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które kontaktują się z krojoną żywnością zrobione są ze określeni nierdzewnej. Co powoduje, iż nie ma szansy ku temu, by powstała rdza na działkach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są każde składniki krajalnicy, a zatem można ją dokładnie myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Mieszkaniu jej w czystości sprzyja oraz duża możliwość zdemontowania krajalnicy.