Krajalnica bosch mas9454m

Krojenie serów wydaje się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w zakładach z serami na miarę powtarza się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od rodzaju, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć nieco dużo energie, ale także sery bardzo wygodne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet kiedy jest toż nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w szkoła precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom idącym w zakładach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne rodzaje serów w wysokie plastry dla własnych użytkowników? Przede wszystkim, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to wynik bardzo cennej klasie, oddany do krojenia serów wszelkiego typu. Posiada bardzo precyzyjne ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Oznacza to, iż ta krajalnica może w bliskim czasie pokroić większą kwotę sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Istnieje więc bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia znacznych ilości serów różnych typów w niedługim okresie, czyli często w zakładach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do indywidualnych domów, ponieważ okazuje się, że bardzo chętnie dzielimy się wyręczać w czynnościach, które są konieczne, a które dają nam sporo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz osiągnąć własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie chcesz z całego bloku sera! To istotna oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten gromadzony w stron całego bloczku będzie psuł się o moc wolniej niż ser pokrojony w cienkie plasterki w biznesie.