Krajalnica hendi 195

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak i lekkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie są związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siła. Pozostałe elementy zostały zbudowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jeszcze wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak znajduje się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.