Krajalnica maga 312p

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do prostych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na mieszkanie jej w prostocie i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi gość że zostać już wdrożony w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do działania w niewielkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie montuje się z wielu elementów, które mogą stać zamienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.