Krajalnica youtube

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta dedykowana jest do krojenia zarówno miękkich kiedy i odpornych produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą stanowić dużą grubość do 28 milimetrów. Urządzenie wykonane jest z tematów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Kontakt z żywnością są będące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej. Pozostałe elementy narzędzia są uczynione z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest obowiązkowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i podejmuje 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, zaś jej wymiary całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

drukarki fiskalneDrukarki fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co eliminuje potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do jednego końca bez pozostawiania resztek jest podany dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona stanowi w układ zabezpieczeń. Napęd silnika prowadzony jest przez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano te blokadę, która umożliwia zdjęcie stołu podawczego tylko wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra wydobywa się w wartości zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po jakimś użyciu dokładnie oczyścić z różnych resztek żywności. Ułatwia to swój sposób demontażu poszczególnych części, jaki nie wymaga używania żadnych narzędzi. By zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną osłoną.