Obowiazki pracodawcy zaklad pracy chronionej

W bliskiej możliwości spotykają się jedynie wydajne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona akcji oraz funkcjonalność obsługi są tu na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

https://www.tessa.eu/product/zawory-dozujace-celkowe-jako-odsprzeganie-wybuchuZawory dozujące - dozowniki celkowe - zawory celkowe jako odsprzęganie wybuchu

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także skomplikowane również daleko dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim poziomie i wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do prowadzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego materiału z długich odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we pełnych gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.