Optima finanse i ksiegowosc

Optima to linia programów zintegrowanych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansy dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w spółce. Drinku z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten dany jest dla firm usługowych. W jednoznaczny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do wiadomości jest dodatkowy z poziomu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

http://www.comarch-polkas.pl comarch optima kadry i płaceProgram Comarch CDN Optima Kadry i Płace - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obszarze jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na osiągnięcie dokładnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem opisujących je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest skłonna, leczy w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W lekki i zrozumiały sposób prowadzi punkt po punkcie do zakończenia instalacji.