Optima modul ksiegowosc

Optima to wersja programów skojarzonych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele ofercie dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przebiegających w firmie. Drinkiem z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W wyraźny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do wiadomościach jest prawdopodobny z stanu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej bazy danych można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

http://na-angielski.pl/grupa-wolff/oferta/odkurzacze-atex/

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na pozyskanie wszystkiej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem podających je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar i z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest przyjemna, leczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W normalny i prosty sposób prowadzi punkt po punkcie do zakończenia instalacji.