Plan finansowy instytucji kultury na 2014

Comarch ERP Optima to znacznie handlowy w Polsce program stworzony dla młodszych i ogromniejszych spółek z jakiejś branży. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a ponadto doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z dalekich branży i sektorów rynku, takich jak: handel i pomocy, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest wiodącą światową spółką z dziedziny stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej funkcjonowania są blisko konsumentów, podając im istotne i nowe produkty. Stosując w bezpośredniej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje dają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest idealnie znaną siecią dużych sklepów, które wykorzystują się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów wartościowych oraz najciekawszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostały w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy naszego stylu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej zapisuje się w sprawy oraz wyglądania firmy Printemps dodatkowo będzie zawsze przy niej w następnych krokach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to szeroki asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i materiałów pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet stosowanych jest w sposób automatyczny, a jedynymi osobami, które zajmują udział w praktyki zlecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to marka z Włoch oferująca odzież dla kobiet oraz klientów. Wraz z bardzo intensywnym rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Umieściliśmy na plan Comarch Optima.