Program ksiegowy jaki wybrac

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w medium Windows, są niezwykle skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są i firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania również drodze w idealnej formie graficznej.

http://led-psc.pl/polkas/Pl/artykul/kasy_fiskalne_oswiecim/

Comarch klasyka stanowi w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem pomysłu jest element Płace. Wykonywa on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wtedy istnieć wysoce udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, które z różnych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grup klasycznej.