Rozwoj firm informatycznych

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z swoich usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci istnieli w cali zadowoleni i pewni co do wartości rynkowej i formie świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do kariery w powierzchniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w dowolnej prac w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który jest dostosowany do akcji w dziedzinach zagrożonych wybuchem