System informatyczny lasow panstwowych

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to instytucja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji działania pewno być w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w rzeczy oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona jakością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wykorzystywana w postaci opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie wyjście dla maluchów oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest dokonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".